Gotowy zestaw składający się z firany wykonanej z gładkiego woalu w połączeniu z ozdobnym lambrekinem i panelem z efektownym usztywnianym dołem. Panel uszyty na taśmie 5 cm (do założenia na karnisz zarówno za pomocą żabek jak i na rurkę karnisza), firana wraz z lambrekinem uszyte na jednej taśmie marszczącej 5 cm. Firana obszyta atłasową lamówką pod kolor wykończeń. W zestawie pręt usztywniający do panelu.

Kolor firany: biały
Kolor wykończeń (do wyboru):
- 106 - odcienie różu i fioletu
- 107 - odcienie koloru pomarańczowego
Wymiary firany (szer. x wys.): 300 x 160 cm +/-5%
Wymiary panelu (szer. x wys.): 50 x 160 cm +/-5%
Skład: 100% poliester
Materiał: woal gładki, tkanina oxford
Przepuszczalność światła: półprześwitująca
Termin realizacji: od 3 do 7 dni roboczych
Uwagi:
Skrócenie zestawu w cenie(płatność przelewem). Na zamówienie można uszyć komplet na inny wymiar karnisza – szczegóły do uzgodnienia e-mailowo lub telefonicznie.

Nasz sklep dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Indeks: F-76 300x160

Zobacz także

Koszyk 0