Nowoczesny zestaw do pokoju - Agafirany sklep internetowy
  • Nowoczesny zestaw do pokoju - Agafirany sklep internetowy
  • Karnisz do usztywnienia gotowej firany do salonu - Agafirany sklep internetowy
  • Piękne wykończenie gotowej firany - Agafirany sklep internetowy
  • Nowoczesne wykończenie gotowej firany - Agafirany sklep internetowy


Gotowa firana-panel wykonana z gładkiej nabłyszczanej markizety uszyta na taśmie tunelowej 10 cm (możliwość założenia zarówno na rurkę karnisza, jak i zapięcia za pomocą żabek) z finezyjnymi podpięciami na dole z możliwością regulacji wysokości. Na górze panelu ozdobna wstawka z kolorowej tkaniny. W zestawie z panelem jest ozdobny obciążnik w kolorach do wyboru.

Kolor: biały, odcienie różu
Wymiary:
Wysokość: 180 cm +/- 5 % (po całkowitym rozłożeniu)
Szerokość: 140 cm +/- 5%  
Skład: 100% poliester
Materiał: tkanina syntetyczna
Przepuszczalność światła: półprześwitujący
Termin realizacji: od 3 do 7 dni roboczych
Uwagi:
Skrócenie i zwężenie panelu w cenie (płatność przelewem). Na zamówienie można uszyć komplet na inny wymiar karnisza – szczegóły do uzgodnienia e-mailowo lub telefonicznie.

Nasz sklep dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Indeks: F-88 140x180

Zobacz także

Koszyk 0