Nowoczesna firana do pokoju - Agafirany sklep internetowy
  • Nowoczesna firana do pokoju - Agafirany sklep internetowy
  • Nowoczesna, gotowa firana do salonu - Agafirany sklep internetowy
  • Nowoczesne wykończenie gotowej firany z ażurem w kolorze czarny - Agafirany sklep internetowy

Gotowy zestaw składający się z firany wykonanej z gładkiego woalu w połączeniu z ozdobnym lambrekinem i dwoma panelami z efektownym ażurem. Panel uszyty na taśmie 2,5 - 5 cm (do założenia na karnisz zarówno za pomocą żabek jak i na rurkę karnisza), firana wraz z lambrekinem uszyte na jednej taśmie marszczącej 5 cm. Firana obszyta atłasową lamówką pod kolor wykończeń. W zestawie obciążnik do paneli oraz opaska do firany.

Kolor firany: biały
Kolor wykończeń (do wyboru):
- biały
- czarny
- grafit
Wymiary firany (szer.x wys.): 300 x 140 cm +/-5%
Wymiary paneli (szer.x wys.): 60 x 140 cm +/-5% - 2 szt.
Skład: 100% poliester
Materiał: woal gładki
Przepuszczalność światła: półprześwitująca
Termin realizacji: od 3 do 7 dni roboczych
Uwagi:
Skrócenie zestawu w cenie(płatność przelewem). Na zamówienie można uszyć komplet na inny wymiar karnisza – szczegóły do uzgodnienia e-mailowo lub telefonicznie.

Nasz sklep dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Indeks: F-90 300x140+60x140

Zobacz także

Koszyk 0