Gotowa firana makarony - Agafirany sklep internetowy
  • Gotowa firana makarony - Agafirany sklep internetowy
  • Firany gotowe sznurki - Agafirany sklep internetowy

Ozdobne frędzle, makarony, sznurki - mogą być zawieszane zarówno jako firana, jak i jako zasłona. Panel można zawiesić na karnisz z żabkami oraz na karnisz drążkowy (posiadają u góry wykończenie w postaci  tunelu). Makarony można przycinać na dowolną wysokość nożyczkami. Niektóre nitki w firance mogą być dłuższe - można je spokojnie przyciąć nożyczkami. Frędzle można łączyć wieszając obok siebie kilka sztuk.

Kolor: do wyboru z palety kolorów
Wymiary w cm (do wyboru):
- 300 x 160
- 150 x 250
- 300 x 250
Termin realizacji: do 2 dni roboczych
Uwagi:
Na zamówienie (za dodatkową dopłatą) można uszyć firanę na gotowo (z taśmą ) – termin realizacji wydłuża się wtedy od 3 do 7 dni roboczych.

Nasz sklep dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

 

Indeks: MAKARON

Koszyk 0