Gotowy zestaw składający się z firany wykonanej z gładkiego woalu w połączeniu z woalowym haftowanym panelem wykończonym ozdobnym ażurem. Panel uszyty na taśmie 5 - 7,5 cm (do założenia na karnisz zarówno za pomocą żabek jak i na rurkę karnisza), firana uszyta na taśmie marszczącej 5 cm z ozdobną wypustką zakrywającą żabki. Firana obszyta atłasową lamówką pod kolor ażuru. W zestawie ozdobny obciążnik do panelu.

Wzór ażurów: do wyboru z palety
Kolor: biały, brąz, złoty
Wymiary firany (szer. x wys.): 300 x 150 cm +/-5%
Wymiary panelu (szer. x wys.): 60 x 150 cm +/-5%
Skład: 100% poliester
Materiał: woal gładki
Przepuszczalność światła: półprześwitująca
Termin realizacji: od 3 do 7 dni roboczych
Uwagi:
Skrócenie zestawu w cenie (płatność przelewem). Na zamówienie można uszyć komplet na inny wymiar karnisza – szczegóły do uzgodnienia e-mailowo lub telefonicznie.

Nasz sklep dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Indeks: F-110 300x150+50x150

Zobacz także

Koszyk 0