Tkanina żakardowa wodoodporna (nie wodoszczelna) z przeznaczeniem na: pokrowce, pokrycia siedzisk, poduchy, leżaki, parasole, markizy, rolety zewnętrzne, zasłony i osłony na balkony lub tarasy i wiele innych. Tkanina wygląda bardzo ekologiczne (jak naturalne włókno), jest miękka (w porównaniu do innych tkanin o tym samym charakterze), charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na wybarwienie (standard europejski skala 5).

Kolor (do wyboru):
- 1 - beż w brązowe kropeczki
- 2 - beż melanż - brak
- 3 - jasny brąz, kolorowy melanż - pozostał w sprzedaży ostatni odcinek: 3mb
- 4 - ciemny brąz, kolorowy melanż
- 5 - granat, kolorowy melanż
- 6 - kremowy - pozostał w sprzedaży ostatni odcinek: 4,15 mb
Wymiary:
Szerokość: 160 cm +/- 5cm
Wysokość: dowolna (cena dotyczy 1 mb długości tkaniny) tkanina sprzedawana jest na metry (boki, dół i góra tkaniny wymagają obszycia)
Skład: poliester 100%
Materiał: tkanina wodoodporna
Gramatura: 150 g/mkw.
Przepuszczalność światła: przysłaniający 60-70%
Termin realizacji: do 2  dni roboczych
Uwagi:
Na zamówienie (za dodatkową dopłatą) można uszyć na gotowo produkty z tkaniny – termin realizacji wydłuża się wtedy od 3 do 7 dni roboczych.

Nasz sklep dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Indeks: EKO/160

Nowy produkt
Koszyk 0