Tkanina olejoodporna i wodoodporna (nie wodoszczelna) z przeznaczeniem na: pokrowce, pokrycia siedzisk, poduchy, leżaki, parasole, markizy, rolety zewnętrzne, zasłony i osłony na balkony lub tarasy i wiele innych. Tkanina charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na rozciąganie, wszelkiego rodzaju otarcia oraz działanie mechaniczne. Lewa strona jest błyszcząca.

Kolor (do wyboru):
- ciemny szary
- ciemny zielony
- granatowy
- jasny szary
Wymiary:
Szerokość: 150 cm +/-2%
Wysokość: dowolna (cena dotyczy 1 mb długości tkaniny) tkanina sprzedawana jest na metry (boki, dół i góra tkaniny wymagają obszycia)
Skład: poliester 50% bawełna 50%
Materiał: tkanina wodoodporna
Gramatura: 250 g/mkw.
Przepuszczalność światła: przysłaniający 60-70%
Termin realizacji: od 3 do 7  dni roboczych
Uwagi:
Na zamówienie (za dodatkową dopłatą) można uszyć na gotowo produkty z tkaniny – termin realizacji wydłuża się wtedy od 3 do 7 dni roboczych.

Nasz sklep dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Indeks: LOTOS/150

Nowy produkt

Zobacz także

Koszyk 0