Tkanina kaletnicza będąca kombinacją tkaniny cordura/codura, ale z powleczeniem wielokrotnym bardzo miękkim wodoszczelnym poliuretanowym. Tkanina bardzo przyjemna w dotyku idealnie nadająca się do produkcji pokrowców samochodowych, motocyklowych (ten produkt nie zarysuje karoserii pojazdu)  czy też miękkich plecaków, nosidełek. Tkanina też znajdzie uznanie w branży zoologicznej jako alternatywa do tradycyjnej codury pvc jej zaletą jest bardzo łatwe układanie i zginanie bez możliwości naruszenia konstrukcji powleczenia. Tkanina też idealnie sprawdza się przy produkcji pokrowców ogrodowych np. na grile, meble itd., chroni przed deszczem w 100 %. Tkanina pvc - soft jest jedyną tkaniną w naszej ofercie, której nie należy prać mechanicznie, a więc przy sposobie czyszczenia należy zachować szczególną ostrożność, aby produktu gotowego nie zniszczyć. Jako sprzedawca zalecamy czyszczenie miękką gąbką nasączoną w delikatnym detergencie i suszenie na płasko to pozwoli zachować długą żywotność i satysfakcję z użytkowania produktu wykonanego z tej tkaniny.

Kolor (do wyboru):
- 8 - czarny - pozostał odcinek 3,3mb 
- 10 - brąz
- 15 - granat - pozostały odcinki:  2,9mb, 2,6mb oraz 2,3mb
- 24 - ciemny szary
Wymiary:
Szerokość: 160 cm +/- 5%
Wysokość: dowolna (cena dotyczy 1 mb długości tkaniny) tkanina sprzedawana jest na metry (boki, dół i góra tkaniny wymagają obszycia)
Skład: poliester powleczony poliuretanem
Materiał: tkanina wodoodporna
Gramatura: 370 g/mkw.
Przepuszczalność światła: przysłaniający 100%
Termin realizacji: do 2 dni roboczych
Uwagi:
Na zamówienie (za dodatkową dopłatą) można uszyć na gotowo produkty z tkaniny – termin realizacji wydłuża się wtedy od 3 do 7 dni roboczych.

Nasz sklep dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru. Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Indeks: PANAMA SOFT/160

Nowy produkt

Zobacz także

Koszyk 0